tarafından eklendi tarafından eklendi

Hikayemiz

Efsaneye göre Venüs yeryüzündeki herşeyi diriltir, canlandırır ve dünyayı güzelleştirir. Yürüdüğü¸ yerlerde çimenler yeşerir, geçtiği her yer renk renk çiçek olurdu. Kıbrıs kıyılarından dünyaya gelen ve bulunduğu ortama neşe katan güzellik tanrıçası Venüsten ilham alan Venüs Boya, ürün kalitesiyle müşterilerine mutluluk ve memnuniyet sağlamayı amaçlıyor. Venüs Boya, moda renk trendlerine göre hazırlanmış renk sistemi ile tüm iç ve dış mekanları tanrıça Venüs dokunmuş gibi güzelleştirmeyi hedefliyor.

Hakkımızda

Venüs Boya, 1984 yılında yurt dışında çalışan iki mimar tarafından kurulan şirketimiz, Kuzey Kıbrıs’ta piyasa koşulları ve uygulanan inşaat teknolojisini gözlemledikten sonra, ticari varoluşunu ileri inşaat teknolojilerini yakından izleyip, Kuzey Kıbrıs’ta kullanılmasını, yaygınlaştırılmasını, uygulayıcıların ve mal sahiplerinin bu konuda cesaretlendirilmesi ile sağlayıp kuruluşundan itibaren bunu görev olarak kabul etmiştir.

Gerçekten de sabırla yürüttüğümüz çabalarımızın sonucunda Kuzey Kıbrıs ölçeğine uygun sunduğumuz hemen her ileri teknolojinin ülke çapında benimsendiği görülmüştür. 2019 yılı itibariyle 35. yaşına basan şirketimiz, Kuzey Kıbrıs’ta pek çok ürünün ve teknolojinin kullanılmasında öncülük etmiş olmanın gururunu yaşamaktadır. Şirketimiz ticari olarak varoluş için seçmiş olduğu bu yolda sığ pazar koşullarına rağmen KKTC boyutlarında kendini kanıtlamıştır.

Misyonumuz

Güvenilir, yüksek kaliteli ve dayanıklı boya ve boya ürünleri üreterek, doğru kalite ve fiyat oranını sağlayarak geniş ürün yelpazesi ile tüketiciyle buluşmak.

Vizyonumuz

Kıbrıs’ta üretilen boya firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olarak, yurtdışına boya ihraç etmek ederek sektöründe beğenilen ve tercih edilen marka olmak.